Rozmowa z Liderem - WSP SPOŁEM


Anna Tomaszewska, Prezes WSP Społem o możliwościach jakie daje model biznesowy wypracowany przez Lidera Produkcji branży spożywczej w wywiadzie dla WNP.pl

Przepis na Majonez macie doskonały, a jaki jest wasz przepis na sukces? 
Anna Tomaszewska: W naszym przypadku przepis ten jest bardzo prosty – jesteśmy polską firmą, tu produkujemy nasze produkty, korzystamy z unikalnych, tradycyjnych receptur. Majonez, musztardy czy sosy produkowane w Kielcach mają unikalne wartości smakowe, bo wytwarzane są z najwyższej jakości, naturalnych, polskich produktów.  

 

Działacie w oparciu o model spółdzielczy, dziś nie jest on powszechnie stosowany. Czy spółdzielczość daje dodatkową moc? Patrząc na Państwa firmę można odnieść takie wrażenie. 
Dla nas spółdzielczość to przede wszystkim wspólne wartości oraz cele, które są ważne dla ludzi, którzy tworzą razem firmę. W takim modelu biznesowym każdemu zależy na utrzymaniu przedsiębiorstwa w jak najlepszej kondycji, ponieważ spółdzielcy pracują u siebie i… dla siebie. Ten system sprawdza się zarówno w czasach prosperity, jak i podczas dekoniunktury na rynku. 

 

Linki Społem
Partnerzy medialni
Od 30 lat wspieramy
Społem related leaders

Poznaj pozostałych liderów

Feerum

Melex

Base Group

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
LIDERÓW PRODUKCJI MADE IN POLAND